Hızlı iletişim bilgileri

Buradan bizimle alakalı her şeyi öğrenebilirsiniz. Tüm iletişim bilgilerimiz.

icon_widget_image Hafta içi 08.30 - 18.00, Cumartesi 08.30 - 15.00 Pazar Kapalı icon_widget_image Kardelen, 2075. Sk. No:28, 06370 YenimahalleAnkara icon_widget_image + 0(312) 312 16 50 (PBX) + 0(312) 312 16 53 (FAX) icon_widget_image info@enerjigas.com
Image Alt

SUDAN SUYA ISI POMPALARI

Sudan Suya Isı Pompaları

Restherma Sudan Suya Isı Pompalarında kaynak tarafı olarak toprak, deniz, göl suyu, yeraltı suları, termal sular, artık ısılar ve artık sıvılar, jeotermal sular kullanılırken, yük tarafı olarak ise fancoil, kalorifer tesisatı, yerden ısıtma ve sıcak kullanım suyu boyleri kullanabilmektedir.
YAŞAMINIZDA BİR FATURA EKSİLTİN
Restherma Sudan Suya Isı Pompaları, enerjisini havadan alır. Bu nedenle fosil yakıtların kullanıldığı klasik sistemlere göre daha verimli ve ekonomik çalışır. Uygulama türü ve hava koşullarına göre, motorin yakıtlı kazanlara oranla %70’e varan tasarruf sağlar.
SİZ MODELİ SEÇİN GERİSİ KOLAY
Restherma Sudan Suya Isı Pompaları, yüksek maliyet gerektirmeden mevcut tesisatınıza uygulanabilmektedir. Ayrıca kaskad (Çoklu) kullanım seçeneklerine sahiptir.
HAVA, SU, TOPRAK, RESTHERMA = ÇEVRE
Restherma Sudan Suya Isı Pompaları, tamamen yenilenebilir enerjiler ile çalışmaktadır. Risksizdir. Kimyasal hiçbir atık madde ortaya çıkmaz. Sağladığı 7 ile 55° sıcaklık aralığı ile ısıtmada ve soğutmada yüksek konfor sağlar.
AVANTAJLAR :
• Bir cihazla bütün ihtiyaçlarınızı çözün
• Yüksek enerji tasarrufu ve ekonomi
• Mevcut tesisata uygulanabilme
• Kullanım ve kurulum kolaylığı
• Yüksek konfor ve güvenlik
• Yüksek verim
• Çevreci çözüm

Bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Hafta içi saat 08.30 da başlayıp akşam saat 18.00 da bitmektedir.

Cumartesi günü ise saat 08.30 da Başlayıp öğleden sonra 15.00 da bitmektedir. Pazar günü ise kapalıyız.

Bize Ulaşmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.