Hızlı iletişim bilgileri

Buradan bizimle alakalı her şeyi öğrenebilirsiniz. Tüm iletişim bilgilerimiz.

icon_widget_image Hafta içi 08.30 - 18.00, Cumartesi 08.30 - 15.00 Pazar Kapalı icon_widget_image Kardelen, 2075. Sk. No:28, 06370 YenimahalleAnkara icon_widget_image + 0(312) 312 16 50 (PBX) + 0(312) 312 16 53 (FAX) icon_widget_image info@enerjigas.com
Image Alt

REMEHA TZERRA YOĞUŞMALI KOMBİ

Yoğuşmalı kombi sistemlerimizden örnekler veriyoruz.

Remeha Tzerra Yoğuşmalı Kombi

Yüksek verimli yeni bir kombi üzerinde çalışan REMEHA’ın ulaştığı sonuç. Son derece yenilikçi olduğu kadar basit. REMEHA Tzerra. Her zamankinden daha küçük ve hafif olan Tzerra, şık tasarımı ile mevcut tüm diğer kombilerden ayrılıyor. Kendini ispat etmiş REMEHA teknolojisi ve kalitesi ile ultra kompakt boyutları ve modüler yapısı; Tzerra’ın ön plana çıkan özelliklerindendir.
Kaliteli ve servis kolaylığı için modüler iç yapı
REMEHA Tzerra’nın iç yapısı temel olarak 4 ana modülden oluşmaktadır. Bu yapı olası hataları azaltır, cihazın avantajını ve servisini daha önceden olmadığı kadar kolaylaştırır. Çünkü tüm kırılgan parçalar kolayca değiştirilebilir, çok kısa sürede bakım yapılabilen modüller içinde korunmaktadır. Herhangi bir arıza kolayca tespit edilebilir ve anında müdahale edilebilir. Böylece düşük bakım maliyetleri ile Tzerra, kullanıcıların güvenini kazanmaktadır. Şık ve modern tasarlanmış evinizin arka planında REMEHA kalitesini bulacaksınız.

Her zaman yardımcı olabiliriz. İstediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.