Değerlerimiz - Enerjigas Isı Sistemleri Mühendislik Mim. İnş. Tic. Ltd. Şti.

Değerlerimiz

KALİTE

Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları için ürün üretmek, projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak, takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelimesine olanak sağlamak hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak güven dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak, uzman ekibimizle kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermek müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahüdümüzde ki işleri zamanında tamamlamaktır.
Uygularımızda sistematiği sağlarken çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimiz arasında sinerji yaratmak, topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışanlarımız da çevreyi korumaya özen göstermektir.
Kalite önem verdiğimiz değerlerin başında gelir ve bu konuda kendimizi müşteri beklentileri ile sınırlama, beklentilerin ötesine geçmeye çalışırız. Personelimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesiyle çalışmaktadır. Profesyonel çalışanlarımız ile mücadele ve yenilikte sınır tanımıyoruz. Hedefimiz sürekli değişim ve kârlı büyümedir.

HİZMET

"İnsan - Çevre - Huzur" ekseninde yeni yaşamlar planlıyoruz.
Siz'i anlıyoruz. Siz'e değer veriyoruz ve siz'e özel yaşam alanları sunuyoruz. Sizin en iyi güzel ve kaliteli olan ne varsa onlara layık olduğunuzu süşünüyoruz. Bir çok alanda yol gösterici ilkelere ve değerlere sahibiz Sosyal sorumluluk bilincimiz ile mensubu olduğumuz topluma değer katıyoruz.
İşlerimizde insan sağlığını, insan hayatını ve can güvenliğini ön planda tutuyoruz. Profesyonel anlayışımız ile günümüzün şartlarına ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz. Güvenliki doğruluk ve dürüstlük değerlerine sahibiz.